Корзина: пока пуста

В корзине пока ничего нет.

Добавляйте сюда товары, нажимая в перечне товаров кнопку со значком .

Потом вы сможете отправить этот список нашим менеджерам, и они свяжутся с вами по телефону или электронной почте, которые вы укажите.

(067) 384-44-46
Доставка по Україні
Магазин-склад побутової техніки у Хмельницькому:
Вінницьке шоссе, 1/1 (Схема проезда)
Будні 09:00 - 18:00, субота 09:00 - 15:00, неділя - вихідний
 

Про Комторг

Ми працюємо з 2011 року і віримо, що не існує кращого потенційного клієнта, ніж задоволений покупець.
Комторг створений як можливість купувати побутову техніку виважено і недорого.


Наш головний принцип роботи – завжди пропонувати найкращу функціональність і якість за ті гроші, які ви вирішили витратити на технічне облаштування домівки чи офісу. Наші продавці-консультанти і менеджери щодня вивчають споживчі властивості побутової техніки від різних виробників, аналізують ціни, переваги і обмеження кожної моделі, аби запропонувати найкращі варіанти у відповідь на ваші потреби та бюджет.


‘’Оптимальні рішення’’ в різних цінових сегментах становлять основу нашої офлайн-вітрини, але ми ніколи не нав’язуємо свою думку і не ‘’схиляємо’’ до конкретного вибору.
Яку б модель ви не обрали, замовляйте її в Комторзі і будьте впевнені, що не переплатите, адже в основі Комторгу – мінімізація накладних витрат задля мінімізації націнки, він був і залишається магазином-складом, тому що ми завжди за низькі ціни.

Ласкаво просимо до нашого магазину-складу

Будь який товар, позначений словами ‘’Есть на складе’’, ви можете без попереднього замовлення придбати, просто завітавши до Комторгу. Ми обов’язково перевіримо при вас цілісність, комплектність, роботоздатність (для товарів, які працюють без спецпід’єднань), оформимо гарантійний і платіжний документи.

Ми за низькі ціни, але не за рахунок прав споживачів

Покупці Комторгу неодмінно мають усі права передбачені Законом України ‘’Про захист прав споживачів’’.